Praesidium '22-'23

Ons huidig praesidium. Zij zorgen voor de dagelijkse werking van de home. Ze zijn ook het eerste aanspreekpunt bij problemen, en ze lossen die op of geven die door aan de homebeheerder. Verder organiseren ze ook activiteiten die de sociale cohesie binnen de home versterken.

foto

Praeses

Tine Blomme

Damme
Biomedische wetenschappen
praeses@homevermeylen.be
foto

Vice praeses

Babs Isenbaert

Stabroek
Psychologie
vicepraeses@homevermeylen.be

foto

Penning

Nicolaas Volkaert

Sint-Niklaas
Handelsingenieur
penning@homevermeylen.be
foto

Secretaris

Laurée Naessens

Oostakker
Klinische Psychologie
secretaris@homevermeylen.be

foto

ICT

Teuta Hoxha

Oostende
Criminologie
ict@homevermeylen.be
foto

Milieu

Byrthe Bomans

Peer
Politieke wetenschappen
milieu@homevermeylen.be

foto

Sport

Jelto Billens

Lennik
Criminologie
sport@homevermeylen.be
foto

Sport

Isabeau Mekeirel



sport@homevermeylen.be

foto

Feest

Lies De Coen

Erpe-Mere
Rechten
feest@homevermeylen.be
foto

Feest

Justine Janssens

Wetteren
Toegepaste economische wetenschappen
feest@homevermeylen.be

foto

Bar

Jolan Degoe

Oostende/Bredene
Politieke wetenschappen
bar@homevermeylen.be
foto

Bar

Bernd De Wintere

Dentergem
Biomedische Wetenschappen
bar@homevermeylen.be

foto

PR Intern

Elise Van Assche

Waregem
Taal- en Letterkunde (NL-FR)
printern@homevermeylen.be
foto

PR Extern

Angela Bauwmans

Temse
Handelswetenschappen
prextern@homevermeylen.be

foto

Cultuur

Evelien Verellen

Temse
Pedagogische wetenschappen
cultuur@homevermeylen.be
foto

Cultuur

Evelyne Van Vlasselaer

Ekeren
Psychologie
cultuur@homevermeylen.be

foto

Schachtentemmer

Alexander Libeer

Wevelgem
Journalistiek
temmer@homevermeylen.be
foto

Scriptor

Jolien Cox

Houthalen-Helchteren
Verpleegkunde
scriptor@homevermeylen.be

foto

Zeden

Rayna Hoet

Herzele
Toegepaste Taalkunde (NL-EN-DE)
zeden@homevermeylen.be
foto

International

Sarah Essid

Oostende
Oosterse talen en culturen Japan
international@homevermeylen.be

foto

Meter

Amelie De Nobele

Brugge
MA Vergelijkende Moderne Letterkunde
meter@homevermeylen.be
foto

Peter

Joren Verleyen

Temse
Handelswetenschappen, master management en informatica
peter@homevermeylen.be